Ludowy Klub Sportowy Głogovia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Pisarowce - Ekoball Sanok 2:2
  • Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski 3:0
  • Sokół Sieniawa - Sokół Nisko 3:2
  • Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Dębica 2:6
  • KS Wiązownica - Izolator Boguchwała 4:2
  • Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl 7:1
  • Błękitni Ropczyce - Cosmos Nowotaniec
  • Granica Stubno - Wisłok Strzyżów 0:1
  • Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 1:1
  •        

Łączy Nas Piłka

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 617
ogółem: 1 191 501

statystyki szczegółowe

Skład 2013/2014

SKŁAD  ZESPOŁU

LKS „GŁOGOVIA” GŁOGÓW MŁP.  SEZON 2013/2014
III LIGA MĘŻCZYZN

L.p.

IMIĘ  I  NAZWISKO

Rok ur.

Wzrost

Numer

  1.  

Dziadosz Paweł

1988

191

9

  1.  

Gaweł Mateusz

1996

193

11

  1.  

Godek Radosław

1986

191

2

  1.  

Jendryassek Tomasz

1976

192

7

  1.  

Kogut Leszek

1995

180

13

  1.  

Koniuszewski Kamil

1996

189

12

  1.  

Kozub Przemysław

1995

177

8

  1.  

Madej Maciej

1993

194

4

  1.  

Marć Przemysław

1986

178

14

  1.  

Mardoń Rafał

1977

192

3

  1.  

Męczyński Arkadiusz

1983

197

10

  1.  

Skarbowski Mateusz

1991

185

5

  1.  

Środa Tomasz

1992

182

6

  1.  

Warzocha Kamil

      1995

184

1

  1.  

Trener – Tomasz Jendryassek

 

 

 

  1.  

Kierownik drużyny i drugi trener – Zbigniew Piekarz

 

 

 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

 

Facebook

Reklama

Ostatnie spotkanie

Głogovia Głogów Małopolski Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski 1:6 Sokół Sieniawa
2018-06-23, 13:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
LKS Pisarowce 2:2 Ekoball Sanok
Piast Tuczempy 3:0 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa 3:2 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 2:6 Wisłok Dębica
KS Wiązownica 4:2 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 7:1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce Cosmos Nowotaniec
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica 1:1 Wisłok Wiśniowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Losowa galeria

Mikołaj oldboje 2014
Ładowanie...

Zegar

Logowanie

Wyszukiwarka