statystyki szczegółowe

Aktualności

Lepiej niż w pierwszej kolejce.....

• autor: glogovia, 2012-08-26 23:44

Obie drużyny Głogovii odniosły zwycięstwa w meczach drugiej kolejki w dniu 26. sierpnia 2012 roku. Piłkarze drugiej Głogovii wygrali z LKS Biała Rzeszów 3:0 / bramki: 24 min. Dariusz Inglot, 45 min. Tomasz  Nieckarz, 67 min. samobójcza / odnosząc pierwsze zwycięstwo  w rozgrywkach klasy B. Zespół wystąpił w składzie: Michał Nieckarz, Sebastian Benedyk, Damian Widak, Dariusz Inglot, Kamil Lepak,  Łukasz Slęzak, Tomasz Ładoś, Łukasz Jagodziński, Jakub Kotula, Tomasz Nieckarz, Łukasz Selwa
 / Michał Bazan /.

Po meczu powiedzieli:

Jakub Kotula – grający trener:
Drużyna wyszła na boisko bardzo mocno zmotywowana, chciała zmazać wpadkę,  jaką zaliczyła tydzień temu  przed własną publicznością  z Jasionką. Mimo nerwowego początku zespół cały czas kontrolował grę, czego efektem były dwie bramki strzelone przed przerwą. Cieszy gra obronna i zrozumienie między zawodnikami, musimy jednak popracować nad skutecznością.

Tomasz Nieckarz – kapitan drużyny:
Mecz ułożył się po naszej myśli, oczekiwaliśmy tylko zwycięstwa. Troszeczkę przespaliśmy początek, zarówno pierwszej jak i drugiej połowy, ale na nasze szczęście przeciwnik nie był w stanie tego wykorzystać. Świetnie funkcjonowała obrona i komunikacja w drużynie. Jako kapitan mogę powiedzieć, ze jestem zadowolony z postawy chłopaków.

Pierwsza drużyna Głogovii zwyciężyła w Wólce Niedźwiedzkiej 1:0 po bramce  Kamila Kawy w 63. minucie meczu. Zespół trenera Zdzisława Napieracza zagrał w ustawieniu: Marek Tabiś, Michał Gubernat, Przemysław Ferenc, Michał Kucharzyk, Kamil Depa, Sebastian Kłeczek, Maciej Staroń, Mateusz Bachórz, Rafał Woś, Kamil Kawa, Maciej Burza. Zmieniali: Dominik Poźniak / M. Kłeczka /, Witold Górny / K. Kawę /, Artur Hajduk / R. Wosia /. W najbliższą środę / 29. sierpnia /
o godzinie  17.30 na stadionie w Głogowie mecz o mistrzostwo klasy okręgowej Głogovia – Sawa Sonina.