podkarpackie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 136, wczoraj: 164
ogółem: 1 933 407
statystyki szczegółowe
Marzec jest miesiącem zakończenia dla siatkarzy, a rozpoczęcia dla piłkarzy II rundy rozgrywek sezonu 2012/2013. Ostatni mecz siatkarze rozegrali 2. marca / przegrali z Racławówką, zajmując ostatecznie 6. miejsce / i do końca miesiąca realizują tzw. roztrenowanie, po którym będą odpoczywać do sierpnia 2013 roku.
Tabela III ligi siatkarzy:
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | TSV Mansard Sanok | 18 | 48 | 52 | 17 | 1622 | 1409 |
2 | SST Lubcza Racławówka | 18 | 40 | 44 | 23 | 1530 | 1380 |
3 | TKF ITS Anilana Rakszawa | 18 | 39 | 42 | 28 | 1624 | 1508 |
4 | MKS MOSiR Jasło | 18 | 28 | 33 | 29 | 1445 | 1405 |
5 | KU AZS UR GEBERIT | 18 | 26 | 35 | 34 | 1507 | 1511 |
6 | SPAR Głogovia Głogów Młp. | 18 | 21 | 33 | 38 | 1578 | 1613 |
7 | SMS NEOBUS Niebylec | 18 | 21 | 29 | 39 | 1474 | 1545 |
8 | UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia | 18 | 20 | 29 | 41 | 1510 | 1602 |
9 | MOSiR Brzozovia Brzozów | 18 | 17 | 25 | 44 | 1477 | 1592 |
10 | SKS Dukla | 18 | 10 | 22 | 51 | 1488 | 1690 |
Piłkarze I drużyny zainaugurują rozgrywki klasy okręgowej 17. marca meczem w Trzebownisku. Drugi zespół rozpoczyna rozgrywki klasy B, grupa Rzeszów I meczem na wyjeździe z LKS Jasionka w dniu 30. marca. Trampkarze swój pierwszy mecz ligowy / TR.ST.T-23 / zagrają 6. kwietnia na własnym stadionie z drużyną Strugu Tyczyn.
Terminarz rozgrywek II rundy trzech naszych drużyn zawierają poniższe tabele:
Terminarz rozgrywek piłkarskich II rundy sezonu 2012/2013:
L.p. | Dom | Wyjazd | Data | Godzina |
1 |
| LKS Trzebownisko-Głogovia I | 17.03.2013 | 11.00 |
2 | Głogovia I-Orzeł Wólka Niedź. |
| 24.03.2013 | 11.00 |
3 |
| Sawa Sonina – Głogovia I | 30.03.2013 | 13.00 |
4 | Głogovia I - CCC Dąbrówki |
| 07.04.2013 | 11.00 |
5 |
| Dynovia Dynów-Głogovia I | 14.04.2013 | 16.00 |
6 | Głogovia I - KS Stobierna |
| 17.04.2013 | 16.00 |
7 |
| Błażowianka – Głogovia I | 21.04.2013 | 16.00 |
8 | Głogovia I - Strug Tyczyn |
| 27.04.2013 | 16.00 |
9 |
| Jedność Niechobrz – Głogovia I | 01.05.2013 | 17.00 |
10 | Głogovia I - Astra Medynia Gł. |
| 04.05.2013 | 17.00 |
11 |
| Włókniarz – Głogovia I | 12.05.2013 | 16.00 |
12 | Głogovia I–KS Przybyszówka |
| 15.05.2013 | 17.00 |
13 | Głogovia pauzuje |
| 18/19.05. |
|
14 |
| KS Zaczernie-Głogovia I | 26.05.2013 | 14.00 |
15 | Głogovia I - Górnovia Górno |
| 29.05.2013 | 17.00 |
16 |
| Grodziszczanka – Głogovia I | 02.06.2013 | 17.00 |
17 | Głogovia I - Stal Rzeszów |
| 09.06.2013 | 17.00 |
L.p. | Dom | Wyjazd | Data | Godzina |
1 |
| LKS Jasionka-Głogovia II | 30.03.2013 | 12.00 |
2 |
| LKS Biała –Głogovia II | 07.04.2013 | 14.00 |
3 | Głogovia II - Rudnianka |
| 14.04.2013 | 11.00 |
4 |
| Świlczanka – Głogovia II | 21.04.2013 | 14.00 |
5 | Głogovia II - Mrowlanka |
| 28.04.2013 | 11.00 |
6 |
| Dąb Dabrowa – Głogovia II | 05..05.2013 | 14.00 |
7 | Głogovia II– Staroniwa Rzeszów |
| 12.05.2013 | 16.00 |
8 |
| Zimowit II – Głogovia II | 19.05.2013 | 14.00 |
9 | Głogovia II – Rudzik |
| 26.05.2013 | 11.00 |
10 |
| Junak Rzeszów-Głogovia II | 02.06.2013 | 14.00 |
11 | Głogovia II - Trzcianka |
| 09.06.2013 | 14.00 |
L.p. | Dom | Wyjazd | Data | Godzina |
1 | Głogovia-Strug Tyczyn |
| 06.04.2013 | 11.00 |
2 |
| Piast Nowa Wieś –Głogovia | 13.04.2013 | 11.00 |
3 | Głogovia – Orzeł Wysoka Gł. |
| 20.04.2013 | 11.00 |
4 | Głogovia – Dynovia Dynów |
| 27.04.2013 | 11.00 |
5 |
| Zorza Trzeboś - Głogovia | 04.05.2013 | 11.00 |
6 |
| Strug Tyczyn - Głogovia | 11.05.2013 | 11.00 |
7 | Głogovia – Piast Nowa Wieś |
| 18.05.2013 | 11.00 |
8 |
| Orzeł Wysoka Gł. – Głogovia | 25.05.2013 | 11.00 |
9 |
| Dynovia Dynów - Głogovia | 01.06.2013 | 11.00 |
10 | Głogovia – Zorza Trzeboś |
| 08.06.2013 | 11.00 |
Ostatnia kolejka 34 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 35 |