statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy wygrali, seniorzy też mogli...

• autor: glogovia, 2013-09-15 09:42

Sobotnie / 14.09.2013 / mecze piłkarskie na stadionie przy ulicy Fabrycznej 10 w Głogowie Młp. przyniosły zwycięstwo juniorów 4:0 nad drużyną Marmury Przyłęk i remis seniorów I drużyny „Głogovii” z zespołem „Sawy” Sonina 3:3.

W spotkaniu drużyn młodzieżowych dwie ładne bramki strzelił Arkadiusz Koszałka, a po jednym trafieniu dołożyli Łukasz Kozak i Tomasz Kłeczek. Skład drużyny Głogovii: Arkadiusz Bratek, Michał Poźniak, Dawid Woźniak, Bartłomiej Orłowski, Szymon Bereś, Maksymilian Szeliga, Tomasz Kłeczek, Kamil Miazga, Łukasz Kozak, Sebastian Chmiel, Marek Tracz, Arkadiusz Koszałka, Bartosz Wilk, Marcin Kaczor.

W meczu z Soniną bramki dla naszej drużyny zdobyli Maciej Burza – 2 / w 57. i 83 min. / i Maciej Staroń / w 90. + 4 min. z rzutu karnego /.

Słabo zagrali nasi zawodnicy w I połowie meczu  i stracili 3 gole, w drugiej odsłonie pokazali charakter i wolę walki doprowadzając do remisu, a przy odrobinie szczęścia mogli zwyciężyć mocny zespół Sawy. Nie wykorzystaliśmy kilka stuprocentowych okazji do strzelenia bramki, ale ogólnie brawo „Głogovia” w składzie: Hubert Guzior, Sebastian Benedyk, Przemysław Ferenc, Grzegorz Kawalec, Michał Gubernat, Tomasz Sobolewski / 75. min. Karol Grygiel /, Dariusz Inglot / 80. min. Dominik Poźniak /, Maciej Staroń, Artur Hajduk, Sebastian Kłeczek, Maciej Burza.

W przerwie meczu odbyło się losowanie nagrody dla publiczności – wylosowano nr 38, którego właścicielem był p. Łukasz Piętowski z Bratkowic.

Cieszy postawa naszych piłkarzy, martwi postawa niektórych działaczy-członków Zarządu, którzy praktycznie „nie istnieją” w działalności klubowej.