Zostań naszym sponsorem...

• autor: glogovia, 2013-09-21 20:41

Ludowy Klub Sportowy „Głogovia” zaprasza do współpracy i wspierania  sekcji piłki nożnej i sekcji piłki siatkowej.

„Głogovia” Głogów Młp. posiada 3 drużyny piłkarskie – seniorów w klasie okręgowej i klasie B oraz juniorów młodszych w klasie okręgowej, a także III – ligową drużynę siatkówki mężczyzn, co powoduje, że jesteśmy najsilniejszą marką w gminie i mocną w regionie. Naszym celem jest rozwój klubu i realizacja coraz bardziej ambitnych celów sportowych z udziałem zawodników z naszego miasta
i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy
i instytucje, którym zależy na kreowaniu wizerunku w oparciu o uzdolnioną młodzież uprawiającą popularne sporty – piłkę nożną i piłkę siatkową.

Proponujemy oferty dla sponsorów wspomagających, sponsorów głównych,
sponsorów strategicznych i sponsorów tytularnych.

Miano SPONSORA WSPOMAGAJĄCEGO LKS „Głogovia” mogą uzyskać osoby fizyczne lub podmioty gospodarcze, które:

• na podstawie umowy sponsorskiej wspo magać będą LKS Głogovia Głogów Młp. kwotą od 50 do 150 zł miesięcznie / lub jednorazowo 500–1500 zł / przekazywaną przelewem na konto klubu lub ekwiwalentem tej kwoty w sprzęcie/usłudze niezbędnym dla działalności klubu

1. nazwy wszystkich SPONSORÓW WSPOMAGAJĄCYCH będą przynajmniej jednokrotnie wyczytywane przez spikera podczas wszystkich meczów rozgrywanych przez siatkarzy Głogovii w hali Zespołu Szkół w Głogowie Młp. oraz meczów piłkarzy Głogovii  na stadionie przy ulicy Fabrycznej 10.

1. nazwy wszystkich  SPONSORÓW WSPOMAGAJĄCYCH zostaną  umieszczone na stronie internetowej LKS Głogovia www.głogoviafutbolowo.pl
  2. każdy SPONSOR WSPOMAGAJĄCY będzie otrzymywał drogą e-mailową

z działalnością klubu, rozgrywanych spotkaniach, turniejach oraz zaproszenia na
       mecze z udziałem LKS Głogovia.

Miano GŁÓWNEGO SPONSORA LKS Głogovia mogą uzyskać osoby fizyczne lub podmioty gospodarcze, które:

• na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą LKS Głogovia Głogów Młp. kwotą od 200 do 400 zł miesięcznie / 2000 – 4000 zł na sezon / przekazywaną przelewem na konto klubu lub ekwiwalentem tej kwoty w sprzęcie/usłudze niezbędnym dla działalności klubu.

1. nazwa każdego SPONSORA GŁÓWNEGO będzie wyczytywana przed i po meczu przez spikera na wszystkich meczach rozgrywanych w hali Zespołu Szkół i na stadionie przy ulicy Fabrycznej 10.
  2. na stronie internetowej www.głogoviafutbolowo.pl GŁÓWNY SPONSOR będzie mógł umieścić swój baner reklamowy z aktywnym linkiem do swojej strony internetowej.
  3. logo lub nazwa GŁÓWNEGO SPONSORA może zostać umieszczona na strojach zawodników w postaci naszywki w miejscu wskazanym przez LKS Głogovia.
  1. SPONSOR GŁÓWNY może wywieszać swój baner reklamowy na meczach w hali sportowej i na stadionie.
  2. każdy SPONSOR GŁÓWNY  będzie otrzymywał drogą e-mailową

z działalnością klubu, rozgrywanych spotkaniach, turniejach oraz zaproszenia na
       mecze z udziałem LKS Głogovia.

Miano SPONSORA STRATEGICZNEGO LKS Głogovia mogą uzyskać osoby fizyczne lub podmioty gospodarcze, które:

• na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą LKS Głogovia Głogów Młp. kwotą od 500 do 900 zł miesięcznie / 5000 – 9000 zł na sezon / przekazywaną przelewem na konto klubu lub ekwiwalentem tej kwoty w sprzęcie/usłudze niezbędnym dla działalności klubu.

1. nazwy wszystkich SPONSORÓW STRATEGICZNYCH  będą wyczytywane przed i po każdym secie przez spikera na wszystkich meczach rozgrywanych w hali Zespołu Szkół  oraz przed meczem, w jego przerwie i po meczu na wszystkich  zawodach przy ulicy Fabrycznej 10.

2. na stronie internetowej www.głogoviafutbolowo.pl  SPONSOR STRATEGICZNY będzie mógł umieścić swój baner promocyjny  z aktywnym linkiem do swojej strony internetowej.

1. logo lub nazwa SPONSORA STRATEGICZNEGO może zostać umieszczona na strojach zawodników w postaci naszywki w miejscu wskazanym przez SPONSORA STRATEGICZNEGO.
  2. SPONSOR STRATEGICZNY może wywieszać swój baner reklamowy na meczach w hali sportowej i na stadionie.
  3.  SPONSOR STRATEGICZNY   będzie otrzymywał drogą e-mailową

mecze z udziałem LKS Głogovia i imprezy okolicznościowe organizowane przez
       klub np. zakończenie sezonu.

Miano SPONSORA TYTULARNEGO LKS Głogovia mogą uzyskać
            osoby fizyczne lub podmioty gospodarcze, które:

• na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą LKS Głogovia Głogów Młp. kwotą od 1000 zł i więcej miesięcznie / od 10000 zł i więcej  na sezon / przekazywaną przelewem na konto klubu lub ekwiwalentem tej kwoty w sprzęcie/usłudze niezbędnym dla działalności klubu.

SPONSOR TYTULARNY zachowuje wszystkie przywileje SPONSORA STRATEGICZNEGO i dodatkowo:

1. nazwa SPONSORA TYTULARNEGO lub marka towarowa zostanie dołączona do nazwy zespołu / siatkarskiego – III liga lub piłkarskiego – klasa okręgowa / zgłaszanego do rozgrywek w danym sezonie przy zachowaniu nazwy Głogovia.
  2. przedstawiciel    SPONSORA TYTULARNEGO może znaleźć się w Zarządzie Klubu.

Kapitalny mecz siatkarzy Głogovii, Lubcza rozbita !!!
brak zdjęć