Młoda zdolna Pani Prezes..

• autor: glogovia, 2015-01-23 14:30

W niedzielę 18. stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze zgodnie z podanym wcześniej porządkiem obrad, za wyjątkiem punktu 11 / Zmiany kadrowe w Zarządzie /, który został przeniesiony i zrealizowany w poniedziałek na posiedzeniu Zarządu Klubu. Niedzielne zebranie swoją obecnością zaszczycili: Radni Rady Miejskiej – Zenon Sasiela i Bartłomiej Kot, Sekretarz Zarządu Podkarpackie Zrzeszenie LZS – Andrzej Matejski, sponsorzy, dawni działacze i członkowie klubu – Bartosz Kitowski, Adam Wilk, Karol Kamler, Wacław Strojek, Mateusz Warzocha, Dariusz Kozub, Kazimierz Lasociński, Ryszard Borodeńko, Walenty Kotula, Wiesław Suwaj, Jerzy Łuczak, Kazimierz Grygiel, Hubert Bazan, Mariusz Bazan, Krystian Bazan – czołowy piłkarz Głogovii. Obecni byli członkowie Zarządu Klubu i Komisji Rewizyjnej oraz księgowa Eugenia Kotula. Zebraniu przewodniczył Karol Kamler, a protokołował Józef Kamler – byli prezesi LKS Głogovia. Sprawozdanie merytoryczne z działalności w roku 2014 przedstawił prezes Roman Ziemianin, sprawozdanie  finansowe przedstawiła księgowa Eugenia Kotula, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej jej przewodniczący Bronisław Stopa. Po dyskusji przegłosowano absolutorium dla Zarządu Klubu za 2014 rok. Projekt planu pracy i program obchodów 90 – lecia klubu wraz z dyskusją i podjęciem uchwał zakończyły Walne Zebranie Sprawozdawcze. Głównym punktem poniedziałkowego Zebrania Zarządu Klubu był wybór Prezesa Zarządu, po rezygnacji dotychczasowego Romana Ziemianina. Nowym Prezesem została wybrana Pani Aneta Ginter - rodowita Głogowianka, mężatka, dwoje dzieci.

Absolwentka wydziału pedagogiki Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie o specjalizacji resocjalizacja. Ukończyła również studia podyplomowe Poradnictwo i Pomoc Psychologiczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz szereg kursów kwalifikacyjnych w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie. Twórca i koordynator wielu projektów realizowanych przy współpracy z jednostkami samorządowymi, oświatowymi, kulturalnymi oraz organizacjami pozarządowymi. Autorka projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Wojewodę Podkarpackiego, Zarząd Województwa Podkarpackiego – ROPS w Rzeszowie. Od 2012 roku - Prezes Stowarzyszenia „Na Plus” działającego na rzecz społeczności lokalnej. Aktualnie pracuje w Referacie promocji  gminy Głogów Młp. Dokonano również zmiany na stanowisku sekretarza, po rezygnacji Józefa Kamlera / z funkcji sekretarza i członka zarządu / funkcję przejął Andrzej Drzał. Swoją wolę zakończenia pracy w klubie wyraził również Wojciech Dudek składając rezygnację z członkostwa w Zarządzie. Inne zmiany będą realizowane wkrótce.

Pani Anecie Ginter i jej współpracownikom życzę wszystkiego najlepszego w realizacji nowych pomysłów i budowie potęgi LKS „Głogovia”.

Roman Ziemianin

Siatkarze kontynuują zwycięską passę!