Ludowy Klub Sportowy Głogovia - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Pisarowce - Ekoball Sanok 2:2
  • Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski 3:0
  • Sokół Sieniawa - Sokół Nisko 3:2
  • Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Dębica 2:6
  • KS Wiązownica - Izolator Boguchwała 4:2
  • Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl 7:1
  • Błękitni Ropczyce - Cosmos Nowotaniec
  • Granica Stubno - Wisłok Strzyżów 0:1
  • Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 1:1

Łączy Nas Piłka

Przygotowania do sezonu 2015/2016

• autor: glogovia, 2015-08-05 08:09

14 lipca br. piłkarze Głogovii treningiem na własnym boisku rozpoczęli przygotowania do sezonu 2015/2016. Na pierwszym treningu Trener Krzysztof Korab miał do dyspozycji 18 zawodników. Drużyna trenuje 3 razy w tygodniu dodatkowo grając mecze sparingowe. 19 lipca w pierwszym meczu kontrolnym rozegranym w ramach obchodów jubileuszu 90-lecia klubu zremisowaliśmy z Resovią Rzeszów 2-2. Następnym meczem sparingowym była potyczka w Kamieniu z miejscowym Sokołem zakończona wygraną Głogovii 5-3. Kolejno przyszły dwie porażki: 0-1 z Jednością Niechobrz, gdzie nasza drużyna z beniaminkiem 4 ligi podkarpackiej grała wyrównany i bardzo dobry mecz oraz 2-5 z Sokołem Kolbuszowa Dolna. W sobotę 1 sierpnia w kolejnym sparingu w Tyczynie pokonaliśmy 3-1 miejscowy Strug. W naszej drużynie nastąpiły spore roszady kadrowe. Po stronie ubytków należy dodać Miłosza Linka i Dawida Siudego, którzy po okresie wypożyczenia wrócili do Czarnych Oleszyce, Darka Inglota, który zakończył karierę, Rafała Bernackiego i Janusza Kawę, którzy nie podjęli treningów oraz Michała Gubernata, który prawdopodobnie przeniesie się do Korony Rzeszów. W ich miejsce do klubu przyszło 7 nowych zawodników, którzy miejmy nadzieję okażą się wzmocnieniem drużyny. O ich personaliach poinformujemy, gdy formalnie zostaną piłkarzami Głogovii. Na zasadzie transferu definitywnego piłkarzem Głogovii został również Bartek Kłak. Inauguracja 5 ligi nastąpi 16 sierpnia meczem w Trzebownisku o godzinie 17.00. Pierwszy mecz u siebie Głogovia rozegra 23 sierpnia o godzinie 11.00 z Dąbrówkami.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Głogovia Głogów Małopolski Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski 1:6 Sokół Sieniawa
2018-06-23, 13:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Pisarowce 2:2 Ekoball Sanok
Piast Tuczempy 3:0 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa 3:2 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 2:6 Wisłok Dębica
KS Wiązownica 4:2 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 7:1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce Cosmos Nowotaniec
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica 1:1 Wisłok Wiśniowa

Zwycięstwo siatkarzy w Adamówce!
Ładowanie...