statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Kapitalny mecz siatkarzy G³ogovii, Lubcza rozbita !!!

• autor: glogovia, 2015-10-13 17:35

Znakomicie dysponowana dzisiaj G³ogovia dos³ownie zmiot³a z boiska zawsze gro¼ny zespó³ SST Lubcza Rac³awówka, wygrywaj±c 3:0 (25:18, 25:18; 25:11). Tylko w pierwszy secie do stanu 5:5 rywal próbowa³ dotrzymaæ nam kroku, w pozosta³ych fragmentach spotkania nasz zespó³ wykazywa³ wy¿szo¶æ w ka¿dym elemencie siatkarskiego rzemios³a, wyra¼nie prowadz±c od pocz±tku do koñca ka¿dego seta. ¦wietnie w tym meczu funkcjonowa³a zagrywka (8 asów serwisowych, w tym 3-Piotrek ¦wist, po 2 Maciek Madej i Micha³ ¦roda, 1 Grzegorz Denega). Przy takim serwisie ³atwiej i skuteczniej zastawiali¶my blok, w przyjêciu i obronie brylowa³ nasz libero Tomek ¦roda. Na pochwa³ê zas³uguje ca³a dru¿yna, ale wyró¿niæ trzeba  Piotrka ¦wista, który rozegra³ fantastyczne zawody, nêka³ przeciwników zagrywk±, nie do zatrzymania by³ w ataku.

W trzecim secie przy stanie 20:8 trener Tomasz Jendryassek dokonuje czterech zmian, daj±c pograæ zawodnikom rezerwowym w tym meczu.  Oni równie¿ dobrze siê prezentuj±, na ¶rodku dwukrotnie efektownie atakuje Grzegorz Denega, dok³ada asa serwisowego i koñczy to spotkanie.
G£OGOVIA: Marcin Bachórz, Piotr ¦wist,  Micha³ ¦roda, Maciej Madej, Pawe³ Dziadosz, Grzegorz Mañko, Tomasz ¦roda (L) oraz Mateusz Skarbowski (C),Bartosz Pêpek, Grzegorz Denega, Arkadiusz Czerwiñski.
Trener: Tomasz Jendryassek

LUBCZA: Patryk Mas³owski, Kamil Koniuszewski, Mateusz Ho³obut, Grzegorz Kasprzyk, Marcin Ziarnik, Mateusz Bryliñski, Tomasz W³odyga (libero) oraz Bart³omiej Szalacha, Przemys³aw Fedko, Tomasz ¯uczek, Rados³aw Kielar, Rados³aw Tworek.
Trener: Andrzej Tereszkiewicz

Sêdziowali: £ukasz Lemiech, Miros³aw Ludera, Marek Biros