Ludowy Klub Sportowy Głogovia - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Pisarowce - Ekoball Sanok 2:2
  • Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski 3:0
  • Sokół Sieniawa - Sokół Nisko 3:2
  • Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Dębica 2:6
  • KS Wiązownica - Izolator Boguchwała 4:2
  • Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl 7:1
  • Błękitni Ropczyce - Cosmos Nowotaniec
  • Granica Stubno - Wisłok Strzyżów 0:1
  • Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 1:1

Łączy Nas Piłka

Show Bartka Beresia przy Wyspiańskiego

• autor: glogovia, 2015-10-27 21:04

Piłkarze Głogovii odnieśli bardzo cenne zwycięstwo nad rezerwami trzecioligowej Resovii, pokonując rywala 2-0 (0-0). Ojcem zwycięstwa i najlepszym zawodnikiem meczu był wychowanek rzeszowskiego klubu, od tej rundy reprezentujący nasze barwy - Bartosz Bereś. Ogólnie Głogovia zagrała bardzo dobry mecz, jedynie do czego się można przyczepić do słaba skuteczność naszej drużyny. W pierwszej połowie meczu bardzo aktywny był nasz najlepszy strzelec Mateusz Dec, który absorbował obrońców Resovii i  stworzył sobie trzy wyśmienite sytuacje, w których jednak brakło dokładności i szczęścia w ich wykończeniu. Tradycyjnie bardzo poprawnie grała nasza defensywa, która nie pozwalała na zbyt wiele młodym zawodnikom Resovii. Gospodarze mogli pokarać Głogovię za brak skuteczności.  Po strzale z rzutu wolnego, Kamila Romanowa uratowała poprzeczka, a chwilę później nasz bramkarz wyszedł obronną ręką z sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy. Druga połowa, to coraz większa przewaga Głogovii i koncert gry Bartka Beresia. Popularny „Bero” wyprowadził nas na prowadzenie w 56 minucie, wykorzystując swoją szybkość.  Na raty pokonał bramkarza Resovii, dobijając swój strzał w słupek. W 65 minucie kolejna kapitalna akcja naszego skrzydłowego przyniosła nam drugiego gola. Po świetnym rajdzie prawą stroną, Bero minął kilku obrońców Resovii i wystawił piłkę naszemu kapitanowi Kamilowi Kawie, który z kilku metrów wepchnął ją do bramki ustalając wynik spotkania. Obie drużyny nie stworzyły już sobie dogodnych okazji do zdobycia goli i tym sposobem mecz zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem Głogovii, która odparła atak grupy pościgowej i utrzymała 4-punktową przewagę nad Wisłokiem Strzyżów. Kolejnym przeciwnikiem Głogovii będzie Wisłok Czarna, który mimo ostatniej pozycji w tabeli, ma w swoim składzie najlepszego strzelca ligi Mateusza Walkowicza i będzie na pewno trudnym rywalem. Wyeliminowanie z gry grającego trenera drużyny z Czarnej, będzie kluczem do zwycięstwa w tym meczu, który odbędzie się w sobotę 31 października o godzinie 11.00 na stadionie w Głogowie Młp.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Głogovia Głogów Małopolski Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski 1:6 Sokół Sieniawa
2018-06-23, 13:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Pisarowce 2:2 Ekoball Sanok
Piast Tuczempy 3:0 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa 3:2 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 2:6 Wisłok Dębica
KS Wiązownica 4:2 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 7:1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce Cosmos Nowotaniec
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica 1:1 Wisłok Wiśniowa

Kapitalny mecz siatkarzy Głogovii, Lubcza rozbita !!!
Ładowanie...