Ludowy Klub Sportowy G³ogovia - strona oficjalna

Aktualno¶ci

G³ogovia G³ogów wznowi³a treningi

• autor: glogovia, 2016-02-01 19:32

Pi³karze G³ogovii rozpoczêli przygotowania do rundy wiosennej zmagañ o mistrzostwo klasy okrêgowej. Podopieczni Krzysztofa Koraba pierwszy trening odbyli 12 stycznia w hali Zespo³u Szkó³ w G³ogowie M³p. Treningi odbywaj± siê 4 razy w tygodniu, a w weekendy rozgrywane bêd± mecze sparingowe, których zaplanowano 10.

W pierwszym takim meczu G³ogovia pokona³a na w³asnym boisku Pogórze Wielopole Skrzyñskie 5-3. Mecz by³ rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych i mia³ na celu przygotowanie fizyczne zawodników do sezonu. 31 stycznia br. w rozegranym sparingowym meczu na sztucznej murawie boiska Resovii Rzeszów, G³ogovia pokona³a trzecioligowy zespó³ Orze³ Przeworsk 3-2 (3-1). Artur Kad³ubkiewicz, Micha³ Ja¶kiewicz oraz zawodnik testowany wpisali siê na listê strzelców, przy dwóch bramkach ¶wietnie asystowa³ kolegom Przemek Wisz.

W niedzielê 24 stycznia zespó³ uczestniczy³ w turnieju halowym Herman Cup, organizowanym przez LKS Herman Hermanowa w gminie Tyczyn, zajmuj±c pierwsze miejsce, a £ukasz Maca zdoby³ statuetkê króla strzelców.

Tabela meczowa: LKS Trzebownisko vs. G³ogovia 1:1, Jedno¶æ Niechobrz vs. G³ogovia G³ogów 3:1, Armatura Kraków vs. G³ogovia G³ogów 0:2, GKS Lubenia vs. G³ogovia G³ogów 3:1, Grunwald Budziwój vs. G³ogovia G³ogów 0:4, Pó³fina³: MKS Strug Tyczyn vs. G³ogovia G³ogów 1:2, Fina³: Jedno¶æ Niechobrz vs. G³ogovia G³ogów 3:7

Poni¿ej plan kolejnych sparingów: W najbli¿sz± sobotê - 6 lutego G³ogovia rozegra kolejny mecz sparingowy w Kolbuszowej o godzinie 12.00. Rywalem naszej dru¿yny bêdzie 4-ligowa Kolbuszowianka

13 lutego - Start Pruchnik, 20 lutego - Crasnovia Krasne, 24 lutego - Izolator Boguchwa³a, 27 lutego - LKS Jasionka, 5 marca - Jedno¶æ Niechobrz, 9 marca - Sokó³ Kolbuszowa Dolna, 12 marca - Rzemie¶lnik Pilzno.

Zapraszamy kibiców i sympatyków!

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

G³ogovia G³ogów Ma³opolski Sokó³ Sieniawa
G³ogovia G³ogów Ma³opolski 1:6 Sokó³ Sieniawa

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Piast Tuczempy 3:0 G³ogovia G³ogów Ma³opolski
Sokó³ Sieniawa 3:2 Sokó³ Nisko