statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz na 5 –tkę z plusem

• autor: glogovia, 2016-05-15 17:09

Efektowne zwycięstwo 5-0 odnieśli piłkarze Głogovii w meczu z niepokonaną do tej pory w meczach wyjazdowych drużyną Błażowianki. Zespół gości słynący z defensywnego stylu gry, utrzymywał korzystny wynik do 30 minuty, kiedy to Kamil Kawa wykończył akcję Przemka Wisz i Mateusza Deca. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando naszej drużyny. Goście w tej części meczu nie zagrozili poważnie naszej bramce. Na drugą połowę spotkanie goście wyszli ustawieni bardziej ofensywnie.  Głogovia mając więcej swobody na boisku, co raz stwarzała zagrożenie dla rywala i po dokładnej wrzutce Bartka Beresia Przemek Wisz strzałem głową, podwyższył wynik meczu. W między czasie, goście po rzucie wolnym mieli okazję na wyrównanie, ale Kamil Romanow obronił strzał zawodnika Błażowianki. Końcówka spotkania należała do wprowadzonego po przerwie Macieja Staronia, który najpierw posłał prostopadłą piłkę do Mateusza Deca, a ten z zimną krwią strzelił trzeciego gola, a następnie, pięknym strzałem z dystansu ustalił wynik meczu. Czwartą bramkę dla naszej drużyny zdobył Patryk Wiącek pokonując bramkarza gości pięknym strzałem z woleja.

Najbliższym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Strumyk Malawa. Mecz rozegramy na stadionie w Głogowie Młp. - 21 maja (w sobotę) o godzinie 11.00. ZAPRASZAMY.