Remis w Pruchniku

• autor: glogovia, 2016-09-21 19:23

W starciu beniaminków z Pruchnika i Głogowa padł podział punktów.Obie drużyny po meczu czuły duży niedosyt.Już w pierwszych 10 minutach nasz zespół nie wykorzystał trzech sytuacji 100%.W 3 minucie Artur Kadłubkiewicz po rogu trafił piłką w słupek,po chwili sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Mateusz Dec,który w 10 minucie ponownie znalazł się w dogodnej okazji do strzelenia bramki,trafił jednak w poprzeczkę.Głogovia posiadała inicjatywę i co chwila atakowała bramkę Startu.Gospodarze w tej części meczu raz poważniej zagrozili naszej bramce,strzał głową zawodnika miejscowych minął jednak bramkę.Po przerwie coraz śmielej poczynali sobie zawodnicy gospodarzy i w 68 minucie mieli rzut karny.Strzał Mikłasza obronił jednak Damian Albrycht.Głogovia nie wyciągnęła z tej sytuacji wniosków i w 80 minucie wrzutka w pole karne Mikłasza i celna główka Czury dała niespodziewane prowadzenie gospodarzom.Gdy sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry,zaczęły się dziać na boisku niesamowite rzeczy.W 91 minucie po faulu na Michale Jaśkiewiczu sędzia wskazał na wapno.Paweł Kmuk nie wykorzystał jednak już drugiego karnego w tej rundzie,strzelając tym razem w słupek.Piłka nie opuściła jednak boiska,dopadł do niej nasz zawodnik,został sfaulowany w narożniku pola karnego.Dośrodkowanie Michała Chmiela celną główką zakończył nie kto inny jak Paweł Kmuk,rehabilitując się za wcześniejsze pudło. Dla Pawła to trzeci mecz z rzędu w którym zdobywa bramki.Nie był to koniec emocji,bo gospodarze mieli piłkę meczową,jednak ich napastnik trafił w słupek.Głogovia po bardzo dobrej pierwszej połowie i bardzo słabej drugiej wywozi punkt z Pruchnika.Kolejnym rywalem Iglopool Dębica.Mecz w Głogowie 25 września o 16.00.

Turniej finałowy 2014 3